עותק של דף פעיל/מגש הכסף /דה מרקר
.
אש-לידור
קורסים דיגיטליים על כסף


 כל  קורסים הדיגיטליים לכלכלת המשפחה
עכשיו ב 50% הנחה

קוד הקופון להנחה הוא המילה: חיסכון
(לכתוב חיסכון כשיופיע לכם המילים "קוד קופון")

אני לא קוסם, ומי שמחפש פתרונות קסם לא ימצא אותם פה

אני לא מבטיח שתצאו מהמינוס תוך חודש, או שתהיו בעלי דירה תוך  חודשיים. אלו כותרות שתפקידם רק למשוך קהל, ואם אתם מחפשים קסמים כאלו תלכו למקומות אחרים.

הערה חשובה: אני מציע לכם לקרוא כל מה שאני כותב בהמשך, אבל אם נראה לכם שאני חופר לכם יותר מדי, אז הנה כבר אני נותן לכם את הקישור לאתר הקורסים, ותמיד תוכלו, גם בהמשך, לחזור לכאן וללחוץ על הקישור:

הי הי, אמרנו שאתם ממשיכים לקרוא... הקישורים זה רק אם אתם נשברים באמצע. יאללה דלגו עליהם אפילו שנורא בא לכם כבר ללחוץ.

לסילבוס הקורס כולו (40 שיעורים ב 50% הנחה)


מי אני? (במקום שתלכו לגוגל אז אני אתמצת לכם)

קוראים לי יוסי אש, ומי שכבר עשה עלי קצת גוגל ראה שאני מוביל את תחום כלכלת המשפחה בישראל כבר הרבה שנים. ייעצתי כבר ליותר מ-2000 משפחות, אחד על אחד. ורוב היועצים לכלכלת המשפחה הם תלמידים שלי.
אני לא סתם מספר את זה, זה לא כדי להשוויץ. זה כדי שתדעו שלא באתי למכור חלומות, אבל כן באתי עם קורס מקיף, יסודי, רציני, ובגובה העיניים.

כתבתי כבר 3 ספרים, והזמינו אותי להרצות בכל הארגונים הגדולים בישראל. גם הופעתי בטלוויזיה המון פעמים, אבל אני לא מחשיב את זה כמשהו שמעיד על רצינות מקצועית (מה כבר אפשר לתת בשלוש דקות חוץ מכותרות, וגם ככה המראיין קוטע אותך כל הזמן)  ויש לי גם אתר עם יותר מ 1000 עמודי תוכן, ויותר מ 10,000 עוקבים.

שוב, זה לא בשביל להשוויץ, חלילה. אני רק רוצה שתדעו שלא התחלתי אתמול... כי אם תחליטו ללמוד ממני, חשוב לי קודם כל שתתנו בי אמון אישי ומקצועי.

מאיפה יש לי את הידע?

היום, כל אחד כבר מפרסם שהוא מומחה, וקשה לדעת באמת מי מומחה ומי לא.  אז רציתי שתדעו על מה אני מתבסס.
במשך 14 השנים האחרונות הכשרתי יותר מ 1500 יועצים לכלכלת המשפחה, ביותר מ 70 מחזורי הכשרה מקצועיים. פיתחתי המון (המון!!!) חומרי לימוד, והמון כלים לניהול כלכלי אפקטיבי, וגם תוכנות מקצועיות שבעזרתם היועצים עובדים. קורס ההכשרה ליועצים מקצועיים כולל למעלה מ-1100 שקפים מקצועיים, אבל חלק גדול מהחומר רלוונטי כמובן גם למשפחות, לניהול השוטף של כלכלת המשפחה.

מהחומרים המקצועיים האלו בניתי קורס שמותאם למשפחות.

אז מה יש לנו פה בקורס?

דבר ראשון - הוא בגובה העיניים. כל משפחה תוכל ללמוד אותו. לא צריך תואר בפיזיקה גרעינית כדי לנהל נכון את כלכלת המשפחה. בסופו של דבר, יש הרבה נושאים אבל אם מפשטים אותם נכון אז זה לא מוורכב ללמוד אותם ולנהל אותם.

דבר שני - הוא מקצועי, מקיף, ועוסק בכל התחומים של כלכלת המשפחה.

הוא כולל 40 שיעורים, המחולקים לשמונה פרקים, בכל פרק כחמישה שיעורים.
פרק לניהול השוטף, ופרק לניהול האשראי, ולניהול הביטוחים, והמשכנתא, והפנסיה, ועל כל המיסים שאנחנו משלמים, והעמלות בכל מקום... והמון טיפים להתנהלות מול הבנק, וסוכן הביטוח וכו'

הקורס פרקטי, ומטרתו לעזור לכם לחסוך הרבה כסף, וגם להבין את העולם של כלכלת המשפחה. וגם לישון יותר טוב בלילה, כי המון אנשים מוטרדים מניהול לא טוב של הכסף שלהם.

ואם יש לי שאלה?

אני יודע שיש חשש מקורסים דיגיטליים, כי כאילו אין אף אחד ברקע, אבל אנחנו מאד ברקע, ואם רוצים לשאול משהו אז אנחנו בטלפון 03-9737770, וניתן לפנות אלינו בכל עת. ויש גם טלפונים סלולריים ואפשר לפנות בווטסאפ.

אפשר לקנות את הקורס ישר מהאתר שלו, האתר מאובטח ומקבלים את הקורס מיידית. 
מי שצריך תמיכה אנחנו פה, וכשהקורס יישלח אליך תקבל גם את כל הנתיבים לפנות אלינו: במייל, בווטסאפ, בטלפון.

הקורס פתוח לשנה, ואפשר להוריד ממנו מלא טפסים, טבלאות, מכתבים מוכנים (לסוכן הביטוח למשל) ועוד כלים רבים, שישארו אתכם תמיד. אבל אל תחכו, אם החלטתם לקנות אז תתחילו לעבוד, כי חלק מהבעיה של כלכלת המשפחה היא דחיינות... 

אני רוצה להיות אמיתי איתכם
אם תקנו את הקורס ולא תעשו כלום אז גם לא יקרה כלום. אבל אם תעשו אפילו חלק קטן ממה שתלמדו אז הוא יתן לכם הרבה ערך. והאמת, יש בו כל כך הרבה עצות, טיפים, כלים, ממש "מאסטר" לניהול כלכלת המשפחה, ולא צריך להתנפל על הכל ביחד. 
ובשביל זה נתתי אפשרות לקנות כל פרק לחוד, ולהתקדם לפי היכולת...

מילה על כסף
שימו לב למחירים, כמו
בן שמי שקונה את כל הקורס זה יוצא לו הרבה יותר זול, אבל אם אתם לא בטוחים תקנו רק פרק אחד, ואח"כ תחליטו. ככה גם אני ארגיש יותר נוח, חשוב לי שתפיקו מהקורס ערך אמיתי.  
כדי לא לבזבז לכם את הזמן אז כל פרק עולה 297 ש"ח, וכל הקורס 1970 ש"ח. ויש גם הנחה ענקית שמפורטת בהמשך, מתחת לתמונה

נעים להכיר
כדי שתדעו מי מאחורי המילים, אז זה אני, לפני כמה חודשים, ואם תחפשו בגוגל תמצאו עוד הרבה תמונות שלי מהטלוויזיה ומאירועים שונים, אבל את זו אני הכי אוהב (בינתיים)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.